RK73H2ETTD3650F
MFR.Part #
RK73H2ETTD3650F
JLCPCB Part #
C3977158
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS