RN732ATTD2462F50
MFR.Part #
RN732ATTD2462F50
JLCPCB Part #
C4249292
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS