HV73V1JTTD1133F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1133F
JLCPCB Part #
C3930764
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS