RN732ATTD2343F50
MFR.Part #
RN732ATTD2343F50
JLCPCB Part #
C3926794
Description
-55℃~+155℃ 100mW 234kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS