SR731HTTC5R1J
MFR.Part #
SR731HTTC5R1J
JLCPCB Part #
C2600067
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS