RN731JTTD62R0F25
MFR.Part #
RN731JTTD62R0F25
JLCPCB Part #
C4225886
Description
-55℃~+155℃ 62Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS