RK73G1JTTD3093C
MFR.Part #
RK73G1JTTD3093C
JLCPCB Part #
C2582297
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS