RN731ETTP47R5F50
MFR.Part #
RN731ETTP47R5F50
JLCPCB Part #
C4042755
Description
-55℃~+155℃ 47.5Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS