RN732ATTD2102C50
MFR.Part #
RN732ATTD2102C50
JLCPCB Part #
C4156615
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS