RN73H2ETTD3700F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3700F100
JLCPCB Part #
C4324561
Description
-55℃~+155℃ 250mW 370Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS