RT0805FRD0710R7L
MFR.Part #
RT0805FRD0710R7L
JLCPCB Part #
C4150722
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS