RN732ATTD19R3D25
MFR.Part #
RN732ATTD19R3D25
JLCPCB Part #
C3923583
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS