RN73H1JTTD39R0D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD39R0D100
JLCPCB Part #
C3993054
Description
100mW 39Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS