RN73H1JTTD1062D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1062D100
JLCPCB Part #
C4088607
Description
-55℃~+155℃ 10.6kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS