SG73S2ARTTD5601D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD5601D
JLCPCB Part #
C5752228
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS