RN731ETTP2770F50
MFR.Part #
RN731ETTP2770F50
JLCPCB Part #
C4142918
Description
-55℃~+155℃ 277Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS