RN732ATTD1671F25
MFR.Part #
RN732ATTD1671F25
JLCPCB Part #
C4316345
Description
-55℃~+155℃ 1.67kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS