RN73H1ETTP7872B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP7872B25
JLCPCB Part #
C2537726
Description
62.5mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS