RC0805FR-0734R8P
MFR.Part #
RC0805FR-0734R8P
JLCPCB Part #
C6752100
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS