RN732BTTD1302C25
MFR.Part #
RN732BTTD1302C25
JLCPCB Part #
C4282598
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS