RN732ATTD1450D25
MFR.Part #
RN732ATTD1450D25
JLCPCB Part #
C3992229
Description
-55℃~+155℃ 100mW 145Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS