SG73S2ATTD5111F
MFR.Part #
SG73S2ATTD5111F
JLCPCB Part #
C4262690
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS