RN73H1JTTD5901B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5901B50
JLCPCB Part #
C4058221
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS