RN73R2BTTD6652B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD6652B50
JLCPCB Part #
C3918314
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS