SG73S2ATTD6343D
MFR.Part #
SG73S2ATTD6343D
JLCPCB Part #
C4023692
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS