RN732ATTD1430F50
MFR.Part #
RN732ATTD1430F50
JLCPCB Part #
C3978374
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS