HV73V1JTTD335G
MFR.Part #
HV73V1JTTD335G
JLCPCB Part #
C4178433
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS