RN732BTTD4751A25
MFR.Part #
RN732BTTD4751A25
JLCPCB Part #
C4203356
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS