RK73H2ATTD3602F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ATTD3602F
JLCPCB Part #
C317286
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS