SR732ARTTD3R92F
MFR.Part #
SR732ARTTD3R92F
JLCPCB Part #
C6301555
Description
-55℃~+155℃ 3.92Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS