RN732ATTD1430D50
MFR.Part #
RN732ATTD1430D50
JLCPCB Part #
C4314926
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS