RN732BTTD6040B50
MFR.Part #
RN732BTTD6040B50
JLCPCB Part #
C5884451
Description
-55℃~+155℃ 125mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS