SG73S1JTTD624G
MFR.Part #
SG73S1JTTD624G
JLCPCB Part #
C3985440
Description
-55℃~+155℃ 200mW 620kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS