RN73R2ATTD1430D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1430D50
JLCPCB Part #
C3988576
Description
-55℃~+155℃ 125mW 143Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS