RN73R2ETTD8452B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8452B25
JLCPCB Part #
C4046057
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS