SG73P2BTTD1003D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1003D
JLCPCB Part #
C4146114
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS