RN732ATTD1231B10
MFR.Part #
RN732ATTD1231B10
JLCPCB Part #
C4286220
Description
-55℃~+155℃ 1.23kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS