RN73R2ETTD98R8B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD98R8B25
JLCPCB Part #
C3969761
Description
-55℃~+155℃ 250mW 98.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS