RN73R2ATTD1231B10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1231B10
JLCPCB Part #
C2570137
Description
-55℃~+155℃ 1.23kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS