RN73R2ATTD1332A10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1332A10
JLCPCB Part #
C2571864
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS