RN73C2A158KBTDF
MFR.Part #
RN73C2A158KBTDF
JLCPCB Part #
C4028377
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS