RN732ATTD1150A05
MFR.Part #
RN732ATTD1150A05
JLCPCB Part #
C4115312
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS