RK73H2ARTTD4990F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD4990F
JLCPCB Part #
C4104592
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS