RK73G1ETTP1782C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1782C
JLCPCB Part #
C2580656
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS