RK73H2HTTE7R15F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2HTTE7R15F
JLCPCB Part #
C5725274
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 7.15Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS