RN732ATTD1140F50
MFR.Part #
RN732ATTD1140F50
JLCPCB Part #
C4220380
Description
-55℃~+155℃ 100mW 114Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS