SR732ATTD2R2G
MFR.Part #
SR732ATTD2R2G
JLCPCB Part #
C4085103
Description
-55℃~+150℃ 2.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS