RK73H1JTTD8872D
MFR.Part #
RK73H1JTTD8872D
JLCPCB Part #
C2577272
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS