RN73R2ETTD96R5F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD96R5F50
JLCPCB Part #
C4306076
Description
-55℃~+155℃ 250mW 96.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS