RN732ATTD1113C50
MFR.Part #
RN732ATTD1113C50
JLCPCB Part #
C4061739
Description
-55℃~+155℃ 100mW 111kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS